ایران ، تهران ، خیابان آزادی
ساختمان اداری مهیا
0213333333
09354333878
info@codeinwp
davood.jafary@yahoo.com

انتقال منوها در وردپرس

انتقال منوها در وردپرس

آموزش انتقال منوها از یک سایت وردپرسی به سایت وردپرسی دیگر

انتقال منوها از یک سایت وردپرسی به سایت وردپرسی دیگر از جمله مشکلاتی بود که کاربران زیادی  با آن مواجهه بودند در این پست آموزشی ما قصد داریم که  افزونه ای عالی، سبک و قوی را در این زمینه به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی از  منوهایی که در یک سایت وردپرسی ساخته اید Export گرفته و در یک سایت وردپرسی دیگر Import کنید….

انتقال منوها با افزونه WordPress Menus Management

برای انتقال منوها ابتدا شما باید افزونه WPFW را  دانلود و نصب کنید. بعد از انجام مراحل نصب و فعال کردن افزونه کافی هست به منوی فهرست ها از منوی نمایش برید.

گام اول : خروجی گرفتن منوها از وردپرس مبداء

بعد از نصب این افزونه در سایت وردپرس مبداء قسمتی تحت عنوان Export Menu به این برگه اضافه خواهد شد که لیست منوهایی که قصد انتقال آن را دارید را نشان می دهد کافی هست که روی دکمه Export کلیک کنید تا از منوی شما خروجی گرفته شود.

انتقال منوها در وردپرس

 

گام دوم : وارد کردن منوها به وردپرس مقصد

برای اضافه کردن منوها به وردپرس مقصد، شما باید  افزونه WPFW را دوباره نصب کنید ولی این بار باید به وسیله  گزینه Import Menu منوها را اضافه کنید تا کار تمام شود. به همین راحتی…

انتقال منوها در وردپرس

ویدئو آموزشی انتقال منوها در وردپرس
 

به همین راحتی در کمتر از یک دقیقه تونستید منوها را به سایت وردپرسی موردنظر انتقال بدید . امیدوارم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد.

 

صفحه خرید افزونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 14 =