حذف پنل خوش آمدید وردپرس

حذف پنل خوش آمدید وردپرس

آیا شما هم جزو کسایی هستین که احساس می کنید صفحه پیشخوان  کمی شلوغ شده و نیاز به حذف بعضی از پنل ها رو دارید؟ پنل خوش آمدید  پیشخوان وردپرس از جمله این پنل ها هست که کابران متعددی درباره نحوی برداشتن اون سوال پرسیدند، که تو این پست ما به بررسی چگونه برداشتن این پنل می پردازیم.

چرا می خوایم پنل خوش آمدگویی وردپرس رو برداریم

همانطور که می دونید این پنل یک متاباکس هست که در صفحه ورود به ادمین در صفحه پیشخوان  قابل مشاهده هست که میانبری از قسمت های مختلف ادمین رو در اختیار کاربران می گذاره. هدف از گذاشتن این باکس راهنمای افراد مبتدی برای کار با وردپرس هست.اما برای افرادی که مبتدی نیستن و با وردپرس آشنایی دارن این پنل کمتر به کار میاد و احساس می کنن نیازی به این پنل ندارند.

 

حذف پنل خوش آمدید وردپرس

 نحوی برداشتن این پنل از وردپرس

 

روش اول

روشهای متعددی برای این کار وجود دارد، آسان ترین راه برای برداشتن این پنل این هست که بر روی دکمه “تنظیمات صفحه ” که در بالای صفحه سمت چپ قرار داره کلیک کنید تا منو کشویی به سمت پایین باز بشه کافی طبق تصویر زیر تیک گزینه خوش آمد رو بردارید. شما با برداشتن تیک های دیگه میتونید سایر پنل های پیش فرض نیز مخفی کنید. به همین راحتی!!!

 

حذف پنل خوش آمدید وردپرس

حذف پنل خوش آمدید وردپرس

 

حذف پنل خوش آمدید وردپرس

روش دوم

روش دوم هم روش ساده ای هست برای این کار کافی هست که کد زیر رو در فایل function.php قالب کپی کنید، تا پنل خوش آمد مخفی بشه. همانطور که می بینید ما با برداشتن همه تیک ها پنل ها رو از صفحه اول مخفی کردیم.

[code]
remove_action(‘welcome_panel’, ‘wp_welcome_panel’);
[/code]

 

 

خب دوستان امیدوارم این آموزش براتون مفید بوده باشه نظرات فراموش نشه…

۱۳۹۶-۸-۹ ۱۰:۰۶:۴۵ +۰۰:۰۰